Wedding Dresses Весільні сукні Частина 3 100 фото » Картини, художники, фотографи на Nevsepic

Для неї це найважливіший крок у житті і, тому, торжество повинно пройти без сучка і без задирки. Крім суб’єктивних чинників, багато що залежить від ряду об’єктивних причин. Щоб не сталося форс-мажору не тільки в момент одруження, але і в сімейному житті, не завадить прочитати календар Місяця про весілля на 2018 рік. З його допомогою можна підібрати сприятливі дати для церемонії шлюбу в 2018 році.

Сатурн буде ретроградним з 18 квітня – 6 вересня 2018 року. Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. 15 вересня – зради стануть головною причиною розлучення в шлюбі, укладеному в цей день. 8 вересня – навіть шлюб з розрахунку закінчиться розлученням. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Вважалося, що він стане згодом суперником і відведе молоду дружину. Молодій людині потрібно, прямуючи до нареченої, міцно стояти на ногах.

Як відомо, місяць має свою власну енергетичну силу, енергетику. Отже, саме в заряджені місячною енергетикою дні, людина стає більш активною і енергійною. Саме сприятливі на думку астрологів дні, це ті, які просякнуті енергією місячного світла і присутності.

Шлюб на ретро Сатурні безпечний лише тим молодятам, які до реєстрації більше року жили разом, вже давно разом. Шлюби, укладені в цей час, з великою часткою ймовірності дуже швидко розпадуться, якими б міцними і міцними не здавалися на перший погляд відносини. Але іноді допускаються шлюби і на ретроградної Венери, якщо вони, наприклад, повторні, або пара якийсь час була в розриві, а потім вирішила знову возз’єднатися. Однак це також досить спірне питання, чи буде повторний шлюб вдалим. У даному випадку краще не випробовувати долю і перенести весілля. Якщо вірити церковним і народним мудростям, то кращого часу, ніж цей, для укладення шлюбу просто не знайти. Але важливо звернути увагу на те, що в 2018 році на перший місяць осені випадають сонячні і місячні затемнення.

Кращі дні для весілля в вересні випадають на зростаючу Місяць . Серпневого спеки вже немає, клопоти в саду і городі майже завершені, всі повертаються з відпусток посвіжілі і засмаглі. Саме час порадіти за закохану пару, яка стоїть на порозі нової — сімейної — життя. Це пора для людей, які цінують гармонію у всьому, мають хороший смак і вважають за краще осінню https://bazarmedia.info/2023/09/22/b82b7khl4d/ урочистість річної ексцентричності. Фаза Місяця і її сусідство з тим чи іншим сузір’ям Зодіаку накладає відбиток на майбутнє двох закоханих. Пропонуємо вам з’ясувати, коли місячний календар 2018 пропонує з’єднувати серця, щоб подальше життя подружжя була такою ж прекрасною, як і день весілля. Найбільш вдалими днями в травні будуть 20, 25 і 27 числа.

весільний календар 2018

Хто сказав, що весілля за розрахунком – це погано? Ми підготували для вас місячний, церковний та китайський календарі, а за яким критерієм обирати свою дату – вирішувати вам. Початок літа, та й весь літній сезон – самий час для пишних весіль і веселих гулянь.

Красиві дати для весілля

Якщо в весільний день несподівано вдарить сильний мороз – це обіцяє швидке поповнення в родині, при чому, швидше за все, буде міцний і сильний хлопчик. У цей час уже немає такого морозу, який стоїть в січні, при цьому сонечко вже сильніше зігріває. 27 травня – 12 місячний день, вдалий для пар, усвідомлено і осмислено вступають в шлюбний союз, що обіцяє шлюбу довговічність і зводить ризик розлучення до мінімуму. 25 травня – друга фаза зростаючого Місяця – сприятливий період для укладення шлюбу. 20 травня-6 місячний день, який уповноважує подружню пару особливої ​​мудрістю, допомагаючи пронести ніжну любов через все життя.

Весільний календар на 2018 рік. Сприятливі дні для одруження

Варто відмовитися від вибору весілля у вересні – 3, 5 і 6, 8 і 9, 18 і 27. Інші дні не надають будь-якого впливу на весільну церемонію. Якщо місячні поточні фази перетинаються з несприятливими енергетичними потоками Ша, то шлюб буде нетривалим.

Науково доведено вплив Місяця на природні та геофізичні процеси Землі. Місяць впливає своїм магнітним полем на здоров’я і самопочуття людей, а це відбивається на відносинах між людьми. Астрологи кажуть, що найміцніші сімейні відносини утворюються в період росту Місяця. Якщо ж немає можливості провести в один день і вінчання, і світське свято – не турбуйтеся.

Під кінець вересня практично всі плоди були зібрані, а погода залишалася як раз мало не найприємнішою. Не пече і не спалює все на своєму шляху спека, а злегка вже прохолодний вітерець і тепле сонце. Крім того, за переконаннями астрологів, не варто поєднувати церемонію з періодом з’єднання Місяця з Венерою. Такому союзи віщують швидкий розпад через часті сварки, зради і напади необґрунтованих ревнощів. У ці дні церемонії гармонійно вписувалися в атмосферу загального торжества, молодятам обіцяли успіх і удачу в справах. Їх шлюб полягав в момент оживання природи, яку наші предки, як відомо, уособлювали і обожнювали. Тому лютневі шлюби віталися і вважалися потенційно щасливими.

Місячний календар стрижки на липень 2022 року по дням

20 травня – зростаюча Місяць, настроює на творення. Як правило, шлюби, укладені в цей день, далекі від меркантильного розрахунку і не несуть в собі будь-якого негативу. Народні прикмети лякають молодят травневої Маят і недовговічним шлюбом. А погода спокушає білої кипіння вишневих садів, свіжою зеленню і ніжними весняними квітами. Птахи щебечуть, сонце світить, хочеться мріяти і будувати довгострокові плани.

Місяць в сузір’ї Діви наділить союз нескінченними побутовими проблемами і перешкодами на життєвому шляху. Астрологи не рекомендують планувати серйозна подія вашого життя на ці дати, щоб уникнути швидкого розставання пари. Перший місяць нового року є прекрасним часом для укладання шлюбних союзів.